דף הבית
אודותינו
תמונות

 
 
 
 

חדר מלח

במתחם "בצל הפקאן" ישנו מרכז טיפולים ייחודי המשלב טיפול במגע עם שהייה בחדר מלח.


חדר מלח הוא חדר טבעי וסטרילי, הבנוי מלבני מלח שנחצבו ממכרות מלח ממעבה האדמה באירופה ובעלי תכונות המרפא עתיקות היומין של המלח ליצירת אתר מרפא מופלא לגוף ולנפש. המליחות הגבוהה בתוך החדר מנטרלת השפעות חיצוניות מזיקות ומומלצת לטיפול וריפוי בעיות בריאותיות שונות ובעיקר בעיות של דרכי הנשימה.
חוויית השהות בחדר המלח היא חוויה מיוחדת וקסומה, המאפשרת למטופלים להתנתק מכל רעשי היומיום, לשאוף אוויר נקי ומטוהר בעל תכונות מרפא נפלאות ולצאת אל העולם בריאים יותר, רגועים יותר ושלווים יותר.
הלבנים מהן בנוי חדר מלח, יחד עם תפזורת המלח שעל הרצפה, משחררים לחלל האוויר את התרכובת הכימית של המלח החודרת לסמפונות, סופחת את הנוזלים שהצטברו, מרחיבה את דרכי הנשימה, משפרת את תפקודי הריאות ומקלה על בעיות נשימה. 
בזכות בידודם של חדרי מלח מן העולם החיצון, האוויר בהם נקי מאלרגנים, אבק, זיהום וחיידקים ורווי ביונים שליליים. מחקרים רבים מלמדים שנשימת אוויר סטרילי מחזקת את המערכת החיסונית ומפחיתה את הסיכוי למחלות וזיהומים - גם אם נושמים את האוויר לפרק זמן קצר יחסית.
בנוסף לתרומתם לבריאות הפיזית, מסייעים חדרי מלח גם לבריאות הנפשית, ומספקים חוויה רגשית וחושית. תוכלו לנוח בחדר נעים, על כורסא נוחה, עם תאורה רכה, וברקע נשמעת מוזיקה שלווה. אתם תהיו ברגיעה מוחלטת ותשאפו אוויר נקי ומרפא. וכך תוכלו לצבור אנרגיה, לחדש כוחות ולנוח מהלחצים והקשיים המלווים את חיי היום-יום של כל אחד מאיתנו.

הקסם של חדרי מלח, והתרומה שלהם לגוף ולנפש, ילווו אתכם בזמן השהייה בחדר וגם הרבה אחרי.


  
 
 
"בצל הפקאן", בוסתן הגליל
ד.נ. אשרת 25213, 04-9817230, 052-3374102  
 

האתר נבנה ע"י ענבר שיווק דיגיטלי | סטודיו לבניית אתרים, יצירת תוכן שיווקי, ליווי וייעוץ לעסקים