דף הבית
אודותינו
תמונות

 
 
 
 

נופש הבראה
 

הינה סוף-סוף הזדמנות מיוחדת בשבילכם לעשות משהו משמעותי למענכם. אתם מוזמנים להגיע אלינו לנפוש, להירגע, לנוח ולהבריא.

אנחנו מציעים לכם נופש אחר, חופשה שהיא לא רק יציאה מהשיגרה!! חופשה שהיא הבראה. אתם מוזמנים לעבור תהליך ממוקד ומותאם אישית לצרכיכם האישיים. בנוסף לשקט, הפרטיות והניתוק שתחוו תעברו סדרה של טיפולים יומיומיים לאיזון הגוף והנפש.
כל חופשת הבראה מתחילה בשיחת היכרות וייעוץ. חשוב לנו לדעת את מצבו של המטופל עפ"י דיווחו וצרכיו הרגשיים והפיזיים. בנוסף נערך אבחון ולאחר מכן נבנית תוכנית טיפולים* אישית למשך כל זמן החופשה. התוכנית מורכבת ממגוון טיפולי גוף-נפש הנערכים במרכז הטיפולים שלנו וטיפולים יומיים בחדר המלח שלנו. שילוב של שני סוגי הטיפול מביא לתוצאות מדהימות.
הזמן המוקדש לטיפולים הוא כשעתיים-שעתיים וחצי ביום. לאחר הטיפול תוכלו להתפנק עם כוס תה צמחים ועוגיות המוגשים לכם במרכז הטיפולים. בשאר הזמן אתם מוזמנים ליהנות מהחצר וציוץ הציפורים, להתחמם בג'קוזי שבחדר השינה או לצאת לטייל בסביבה (ברכב או ברגל).
הניתוק המוחלט למס' ימים הוכיח את עצמו כיעיל מאוד גם בטווח הארוך. העובדה שבמשך מס' ימים נמצא המטופל במנוחה, רגיעה והתחדשות היא בעלת ערך מוסף משמעותי מאוד. היתרון המרכזי של חופשת ההבראה הוא שבסוף כל טיפול אפשר לנוח, להירגע, לא למהר לחזור לשגרה ולחוות את תגובות הגוף והנפש ולתת להם מקום ללמד אותנו שיעור מעמיק יותר.
חופשת הבראה יכולה להיתפס כ"מותרות", אך לא כך הדבר. כדי להמשיך ולעמוד ב"קצב" מבלי לקרוס גופנית ו/או נפשית אנחנו חייבים לטפל בעצמנו.
חופשת הבראה בסביבה כפרית, ירוקה ושקטה מעניקה תחושת התחדשות ואיזון מחודש שילוו אתכם לאורך זמן.

אנחנו מצפים לכם!
 


 
 
* את תוכנית הטיפולים בונה ומלווה המטפל הראשי של "מתחם הנופש בצל הפקאן"- רועי בן יהודה. לפרטים נוספים על הטיפולים ועל רועי תוכלו למצוא ב- www.roi-b-y.com
 


 


 
  
 
 
"בצל הפקאן", בוסתן הגליל
ד.נ. אשרת 25213, 04-9817230, 052-3374102  
 

האתר נבנה ע"י ענבר שיווק דיגיטלי | סטודיו לבניית אתרים, יצירת תוכן שיווקי, ליווי וייעוץ לעסקים